Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Studia dodatkowe

Artykuły wg słów kluczowych: szkolenia, szkoła, wykształcenie, controlling, finanse

Studia dodatkowe Na obszarze centralnej Polski swoimi programami edukacyjnymi kusi dziś niejedna szkoła wyższa. Jedną z nich jest Uniwersytet Łódzki w Łodzi, który proponuje Łódź studia podyplomowe. Ich program jest oparty na najnowszych i najbardziej nowoczesnych wymogach europejskich, jest dopasowany do oczekiwań rynkowych pod kątem pracy i pod kątem poszukiwanych specjalistów oraz absolwentów, spełnia wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki. Nauka w placówce oświatowej realizowana jest na 3 kierunkach: controlling strategiczny, zarządzanie finansami...

Opublikowany przez Krzysztof | 2012/10/26

Studia dodatkowe