Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Nauka języka angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, kształcenie

Nauka języka angielskiego Relewantne są kwalifikacje naszych przyszłych lektorów. Wymagane są przygotowanie metodyczne lub pomoce dydaktyczne. Dodatkowym atutem są możliwości praktykowania języka podczas dodatkowych lekcji. To relewantne gdy idziemy się na kursy języka angielskiego czy innego języka obcego. Znajomość języków obcych to teraz stan zrozumiały. Szczególnie gdy marzymy o karierze w międzynarodowej firmie. Jednak myśl o pracowaniu w korporacji i pracy w międzynarodowym towarzystwie. To tylko jeden z motywatorów do nauki języka obcego. Ludzie uczą się języków by zdobyć...

Opublikowany przez Jarek | 2012/08/26

Nauka języka angielskiego