Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Edukujemy do matury

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkolenia, wykształcenie, kursy

Edukujemy do matury Tysiącom uczniom gimnazjów, którzy czują potrzebę lub chęć dokształcania się przed egzaminem maturalnym z wybranych przedmiotów wychodzą na przód firmy, szkoły i osoby prywatne oferujące kursy maturalne. Kursy przygotowawcze do matury mogą być przeprowadzane z różnych przedmiotów, zależnie od potrzeb ucznia. Kursy maturalne można rozpocząć już na dwa lata przed egzaminem maturalnym, co jest dobrą praktyką, z tego względu, że nasza głowa nie zostanie obarczona naraz ogromną ilością wiedzy a za to wszystko będzie dobrze rozłożone w czasie. Pamiętajmy...

Opublikowany przez Krzysztof | 2013/09/18

Edukujemy do matury