Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Matura to bzdura

Artykuły wg słów kluczowych: szkolenia, edukacja, kształcenie, matura

Matura to bzdura Stwierdzenie o tym, że matura to bzdura jest bardzo popularne i znane niemal każdemu. Wywodzi się ze słynnego programu telewizyjnego z TV4, w którym młode, zdolne osoby bez matury udowadniały dorosłym, że świadectwo dojrzałości wcale nie jest potrzebne do bycia oczytanym i inteligentnym. Dlatego nie może dziwić fakt, że coraz więcej osób decyduje się na pomoc z pracami maturalnymi z polskiego. Jeżeli nie wiemy, jak powinna wyglądać taka praca, to warto zapoznać się najpierw z wzorcowymi pracami.Oszczędność czasu, stresu i pieniędzy to tylko niektóre,...

Opublikowany przez Agatka | 2014/03/19

Matura to bzdura