Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Artykuły wg słów kluczowych: szkoła, edukacja, kształcenie, muzyka

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą? Marzeniem wielu dzieci jest kariera wokalna, która umożliwi im występy na scenach całego świata. W końcu sama myśl o wiwatujących tłumach i burzy oklasków motywuje do działań, mających zbliżać potencjalne gwiazdy do upragnionego celu. Jednak, nie należy zapominać, że nauka wymaga sporo regularnej pracy, dlatego też nieocenioną pomocą okażą się profesjonalne lekcje śpiewu.Pierwsze próby wokalne warto zacząć jak najwcześniej. Oczywiście, śpiewać dla przyjemności można w każdym wieku, ale jeśli chciałoby się to robić zawodowo, powinno się rozwijać...

Opublikowany przez Jarek | 2015/07/13

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?