Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Praca w zespole

Artykuły wg słów kluczowych: szkolenia, szkoła, edukacja, kursy

Praca w zespole Oprócz uczenia swojego zespołu umiejętności koniecznych do wykonywania docelowej pracy, coraz częściej kierownicy decydują się także na inne rodzaje szkoleń. Nie jest wcale powiedziane, że grupa nawet bardzo kompetentnych i profesjonalnych pracowników złączona w zespół będzie pracowała wydajnie i świetnie się porozumiewała. W dobie dzisiejszej edukacji nacisk kładzie się przede wszystkim na cechy sprawnościowe. Są to te cechy, które pozwalają wykonywać dobrze jakieś czynności. Mają duże znaczenie nie tylko dla jakości pracy osoby, ale także dla jej samooceny...

Opublikowany przez Janusz | 2016/04/24

Praca w zespole