Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Szkolenia w branży IT

Artykuły wg słów kluczowych: szkoła, edukacja, kształcenie, amazon, it, aws

Szkolenia w branży IT Każdy z nas chce się rozwijać na różnych płaszczyznach. Dla jednych jest to rozwój osobisty, dla innych zawodowy, jeszcze ktoś inny realizuje się jako mama czy tata - rozwijając bez końca umiejętność zdobywania się na kompromis. W każdym razie nikt z nas nie chce żyć bez celu. Dla tych, dla których ważny jest rozwój zawodowy przydatne mogą się okazać wszelkiego rodzaju kursy doszkalające. A konkretnie co dają szkolenia specjalistyczne można się przekonać kończąc jeden z nich. Otóż pracodawcy bardzo często zwracają uwagę na to, czy kandydat na pracownika ich...

Opublikowany przez Krzysztof | 2017/07/11

Szkolenia w branży IT