Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, kształcenie, terapia, psychoterapia

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej Zaburzenia emocjonalne, zarówno te wynikające z przebytych traumatycznych przeżyć jak i te, które rodzą się raz na skutek niedoborów pewnych substancji w mózgu lub zostały w nas ukształtowane przez wychowanie, to problemy z którymi nie łatwo poradzić sobie w pojedynkę. W zasadzie najczęściej jest to niemożliwe, a problem z upływem lat się nasila. Niekiedy bywa konieczna farmakoterapia, ale warto również skorzystać z rozwiązania, jakim jest psychoterapia grupowa. Jakie korzyści możemy z niej odnieść? Wsparcie i nauka radzenia sobie z rzeczywistością Dobry...

Opublikowany przez Franciszek Branicki | 2017/09/05

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej