Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Szkolenie ADR

Artykuły wg słów kluczowych: szkoła jazdy, nauka jazdy, szkolenia ADR

Szkolenie ADR Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat mogą zostać kierowcami. Jednak, aby się tak stało konieczne jest ukończenie odpowiednich kursów, które nam na to pozwalają. Kluczowym elementem jest znalezienie odpowiedniego dla siebie ośrodka. Szkoła jazdy to miejsce, gdzie znajdziemy różne oferty, w różnych cenach, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Obejmują podstawowe szkolenia, ale także doszkalające. Podstawowym kursem jest prawo jazdy kat.B. Składa się ono z części teoretycznej, oraz praktycznej. Wówczas ważna jest nauka jazdy, która pozwala nam na...

Opublikowany przez Karolina | 2018/05/15

Szkolenie ADR