Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Efektywniejsza praca z oprogramowaniem Tableau

Artykuły wg słów kluczowych: szkolenia, Tableau, oprogramowanie, narzędzia, analiza

Efektywniejsza praca z oprogramowaniem Tableau Wizualizacja danych pomaga zrozumieć dane, które są przechowywane jako surowe cyfry w systemach informatycznych. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ czego nie można narysować tego nie można zrozumieć, a współcześnie, właściwie każda większa firma opiera swoje działanie o systemy informatyczne. Te systemy to mogą być ERP, MES, CRM, aplikacje w chmurze, MS Excel i Access - one także mogą tworzyć wykresy ale jeśli chcesz naprawdę zrozumieć dane warto zainwestować w oprogramowanie Tableau dostępny na stronie newdatalabs.com/ Ten software wykorzystuje interaktywne...

Opublikowany przez Tomisław Dryl | 2018/09/07

Efektywniejsza praca z oprogramowaniem Tableau