Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Wszechobecność angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Wszechobecność angielskiego (...) Postępująca globalizacja sprawia, że dziś ciężko już żyć bez znajomości języka obcego. Opanowanie języka angielskiego jest praktycznie nieodzowne, aby nadążyć za najnowszymi trendami. Na przykład w Internecie bardzo wiele artykułów pisanych jest właśnie w tym języku, przez co niektóre informacje nie będą dla nas dostępne, jeżeli nie będziemy dobrze znali języka angielskiego. Nie tylko angielski w (...)

Opublikowany przez Jarek | 2014/11/10

Wszechobecność angielskiego

Angielski dla początkujących

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, wykształcenie

Angielski dla początkujących (...) Szkoły języka angielskiego w Krakowie to wiele lat doświadczeń, kontaktów oraz spotkań. To nieprzebrana baza wiedzy, twórczej pracy i doświadczenia pracowników, jacy tworzą naszą szkołę. Dlaczego warto wybrać szkoły językowe i szkolenia językowe, kursy angielskiego oraz kursy językowe w York Kraków? Oto kilka powodów: dodatkowa pomoc w nauce - bezpłatne konsultacje lektorów tutorials i testy próbne, dynamiczne przełamanie barier w rozmawianiu - w każdej grupie lektorzy native speakers z Wielkiej Brytanii, USA i Irlandii, najwyższa jakość - prestiżowy znak jakości Pase oraz (...)

Opublikowany przez Justyna | 2012/11/08

Angielski dla początkujących