Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Z jakością na co dzień

Artykuły wg słów kluczowych: certyfikaty, iso, jakość, szkolenia

Z jakością na co dzień (...) Droga do uzyskania certyfikatu ISO wiedzie poprzez dwa etapy. Pierwszym z nich jest wdrażanie ISO 9001 lub normy środowiskowej ISO 14001. Jest to etap, w którym uczestniczyć mogą organizacje wdrożeniowe certyfikowane do realizowania wdrożeniowej procedury. Dalszym etapem jest certyfikacja ISO. To bardzo ważna procedura, która sprawdza prawidłowość procedur wdrożeniowych w przedsiębiorstwie. Certyfikacja ISO realizowana jest w Polsce przez kilka firm, w tym między innymi przez przedsiębiorstwo DEKRA z Wrocławia. DEKRA to specjalistyczna jednostka certyfikacyjna nadająca certyfikat ISO.Historyczne początki normy ISO cofają nas lat siedemdziesiątych stulecia poprzedniego, gdy wymyślono oraz został przygotowany pierwszy globalny system zarządzania jakością BS 5750. W 1986 roku systemy zarządzania jakością BS 5750 przebudowane zostały w standard ISO 9000, co było początkiem (...)

Opublikowany przez Jacek | 2012/11/01

Z jakością na co dzień