Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Szkolenia w branży IT

Artykuły wg słów kluczowych: amazon, aws, edukacja, it, kształcenie, szkoła

Szkolenia w branży IT (...) zdobytą na studiach i w pracy czy też „spoczywa na laurach” i odcina przysłowiowe kupony. Dla informatyków i ludzi pracujących w dziale IT bardzo ciekawe mogą okazać się szkolenia Amazon AWS - Warto sprawdzić, co oferuje ta niezwykle popularna i wciąż rozwijająca się firma. Warto dowiedzieć się czym na (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2017/07/11

Szkolenia w branży IT

Praca w zespole

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, szkoła, szkolenia

Praca w zespole (...) Oprócz uczenia swojego zespołu umiejętności koniecznych do wykonywania docelowej pracy, coraz częściej kierownicy decydują się także na inne rodzaje szkoleń. Nie jest wcale powiedziane, że grupa nawet bardzo kompetentnych i profesjonalnych pracowników złączona w zespół będzie pracowała wydajnie i świetnie się porozumiewała. W dobie dzisiejszej edukacji nacisk kładzie się przede wszystkim na cechy sprawnościowe. Są to te cechy, które pozwalają wykonywać dobrze jakieś czynności. (...)

Opublikowany przez Janusz | 2016/04/24

Praca w zespole

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, szkoła

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą? (...) Marzeniem wielu dzieci jest kariera wokalna, która umożliwi im występy na scenach całego świata. W końcu sama myśl o wiwatujących tłumach i burzy oklasków motywuje do działań, mających zbliżać potencjalne gwiazdy do upragnionego celu. Jednak, nie należy zapominać, że nauka wymaga sporo regularnej pracy, dlatego też nieocenioną pomocą okażą się profesjonalne lekcje śpiewu.Pierwsze próby (...)

Opublikowany przez Jarek | 2015/07/13

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Wszechobecność angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Wszechobecność angielskiego (...) biznesie i karierze się liczy.Choć kursy językowe dla firm są bardzo powszechne, to jednak inne języki również stają się coraz bardziej potrzebne. Szkoły językowe w takich miastach jak Kraków spieszą z bogatą ofertą. Poza najczęściej wybieranymi językami takimi jak: angielski, hiszpański, niemiecki czy rosyjski można podjąć się nauki czegoś bardziej egzotycznego, jak na przykład chiński czy japoński. (...)

Opublikowany przez Jarek | 2014/11/10

Wszechobecność angielskiego

Polskie szkolnictwo na zakręcie

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, szkolenia

Polskie szkolnictwo na zakręcie (...) Niepochlebna opinia większości Polaków o państwowej edukacji to głównie efekt zmian wprowadzonych w ostatnich kilkunastu latach, które miast uporządkować i wzmocnić szkolnictwo wprowadziły je w świat prawdziwego chaosu. Reforma, która zapoczątkowała gimnazja oraz unifikacja egzaminów dojrzałości — według wielu pedagogów - odbyła się ze szkodą dla współczesnego ucznia.Wydaje się, że podstawą dzisiejszego uczenia jest przygotowanie podopiecznych do testów i sprawdzianów, a nie rozległa, kładąca nacisk na indywidualne predyspozycje dydaktyka. Nie sprawdzają się już osławione podstawy programowe, które nijak przystają do potrzeb, oczekiwań i możliwości młodego człowieka. Według specjalistów w szkołach za mało jest (...)

Opublikowany przez Janusz | 2014/08/29

Polskie szkolnictwo na zakręcie

Matura to bzdura

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, matura, szkolenia

Matura to bzdura (...) Stwierdzenie o tym, że matura to bzdura jest bardzo popularne i znane niemal każdemu. Wywodzi się ze słynnego programu telewizyjnego z TV4, w którym młode, zdolne osoby bez matury udowadniały dorosłym, że świadectwo dojrzałości wcale nie jest potrzebne do bycia oczytanym i inteligentnym. Dlatego nie może dziwić fakt, że coraz więcej osób decyduje się na pomoc z pracami maturalnymi z polskiego. Jeżeli nie (...)

Opublikowany przez Agatka | 2014/03/19

Matura to bzdura

Edukacja domowa a szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, podstawówka, szkoła, szkoła podstawowa, szkolenia, wykształcenie

Edukacja domowa a szkoła (...) Myślisz dokąd wysłać własne dziecko na edukację jak również jak należy ukierunkować edukację malucha? Naturalnym sposobem przychodzą na myśl dwie opcje: indywidualna nauka lub prywatna szkoła podstawowa Wrocław. Propozycja placówek niepublicznych jest tutaj bogata. Szkoły oferują najróżniejsze metody (...)

Opublikowany przez Jacek | 2013/08/16

Edukacja domowa a szkoła

Angielski dla początkujących

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, wykształcenie

Angielski dla początkujących (...) brytyjski znak Quality English, światowe normy edukacyjne - tok nauczania zgodny z założeniami UE, bogaty motywacyjny system zachęt - za postępy w nauce, uczestnictwo w fakultatywnych zajęciach; kursy języka angielskiego, DVD, książki, tylko świetni lektorzy - tylko dyplomowani i nieustannie dokształcający się polscy filolodzy angliści a także nauczyciele native speakers, płatności - możliwość natychmiastowego dokonywania opłat kartami kredytowymi - przelewy, raty, telefoniczny i internetowy system płatności fachowe nauczanie - 95% słuchaczy zdaje z sukcesem egzaminy Oxford, tradycja i (...)

Opublikowany przez Justyna | 2012/11/08

Angielski dla początkujących