Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Tomisław Dryl | 2018/09/07

Efektywniejsza praca z oprogramowaniem Tableau
Wizualizacja danych pomaga zrozumieć dane, które są przechowywane jako surowe cyfry w systemach informatycznych.

Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ czego nie można narysować tego nie można zrozumieć, a współcześnie, właściwie każda większa firma opiera swoje działanie o systemy informatyczne. 
Te systemy to mogą być ERP, MES, CRM, aplikacje w chmurze, MS Excel i Access - one także mogą tworzyć wykresy ale jeśli chcesz naprawdę zrozumieć dane warto zainwestować w oprogramowanie Tableau dostępny na stronie newdatalabs.com/ Ten software wykorzystuje interaktywne dashboardy do prezentacji wykresów. 
Te dashboardy można na bieżąco, szybko zmieniać, dzięki czemu praca z tym narzędziem staje się przyjemnością. Nawet osoby bez szkolenia z Tableau powinny poradzić sobie z obsługą tego narzędzia, bowiem ma ono przyjazny graficzny interfejs do komunikacji z użytkownikiem.
Ponadto, nawet, gdy wyjedziesz w podróż służbową możesz mieć dostęp do tego oprogramowania na swoim telefonie lub tablecie. Wykorzystując narzędzia do analizy danych takie jak to, możesz skuteczniej wymuszać wykonywanie obowiązków przez twoich pracowników i tym samym wpływać na lepsze wyniki produkcji. 
Nadzór nad podwładnymi jest ważny dla każdego kierownika. Ten software to sprawdzone rozwiązanie, gdyż z tego oprogramowania korzystają mniejsze firmy, ale także giganci rynkowi.

Fotorelacja


szkolenia
Tableau
oprogramowanie
narzędzia
analiza