Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Jakość w firmie

Artykuły wg słów kluczowych: iso, nauka, szkoła, szkolenia

Jakość w firmie (...) Z uwagi na niezwykle dużą popularność uruchamianych przez nas kursów a także szkoleń o następujących tematach: Pełnomocnik ISO 9001:2000, Auditor Wewnętrzny Systemu ISO 9001:2000 oraz Wymagania nowej normy ISO 9001:2008 podjęliśmy decyzję o reedycji zajęć w sezonie wiosenno-letnim. Rozpoczynamy je w formule zaktualizowanej o najnowsze aspekty. W nowym sezonie kursów naszej Akademii (...)

Opublikowany przez Agatka | 2012/11/14

Jakość w firmie

Z jakością na co dzień

Artykuły wg słów kluczowych: certyfikaty, iso, jakość, szkolenia

Z jakością na co dzień (...) wyodrębnienia się kolejnych serii certyfikatów w międzynarodowych standardach zarządzania jakością. Normę ISO 9000 w 2000 roku udoskonalono a także poprawiono i w ten sposób powstał certyfikat ISO 9001:2000.PN-EN ISO 9001:2008 to międzynarodowa norma, która wyznacza, które obostrzenia oraz wytyczne spełniać musi system zarządzania jakością w organizacji albo firmie. Zarządzanie jakością to proces niezwykle ważny w każdej organizacji niezależnie od profilu działalności, a zatem niezależnie od tego czy jest to firma produkcyjna, usługowa lub handlowa. Im wyższa jakość tym mniejszy koszt działalności zakładu. Proces zarządzania jakością winniśmy podzielić na cztery kolejne etapy:- kontrola jakości- zabezpieczenie a także zapewnienie jakości- sterowanie jakością- kompleksowe zarządzanie jakością (TQM)Atuty pochodzące z wdrożenia w firmie normy ISO 9001 lub ISO (...)

Opublikowany przez Jacek | 2012/11/01

Z jakością na co dzień