Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Z jakością na co dzień

Artykuły wg słów kluczowych: certyfikaty, iso, jakość, szkolenia

Z jakością na co dzień (...) 14001:- zredukowanie liczby reklamacji na oferowane usługi albo wytwarzane produkty,- opcja startu w przetargach a także zamówieniach publicznych, gdzie wymagane jest posiadanie certyfikatu ISO 14001 albo ISO 9001,- wzrost poziomu jakości pracy zatrudnionych,- podniesienie poziomu satysfakcji a także zadowolenia klientów z usług świadczonych przez firmę ,- systematyzacja i uporządkowanie wewnętrznej firmowej dokumentacji,- pokaźniejsze profity generowane poprzez polepszenie jakości zarządzania organizacją,- uzyskiwanie trwałej przewagi konkurencyjnej,- lepsze postrzeganie przez kontrahentów oraz wzrost prestiżu firmy na rynku.Normy ISO użytkowane mogą być przez wszystkie przedsiębiorstwa bez względu na wielkość, profil funkcjonowania a także miejsce, w jakim funkcjonują. Certyfikat ISO może zdobyć zarówno organizacja będąca jednoosobową działalnością gospodarczą lecz (...)

Opublikowany przez Jacek | 2012/11/01

Z jakością na co dzień