Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Odpowiednia szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, podstawówka, szkoła, toruń

Odpowiednia szkoła (...) W dzisiejszych czasach bardzo ważny jest odpowiedni rozwój osobisty. Warto zainwestować już od najmłodszych lat w możliwość rozwoju naszych zainteresowań, naszych pasji. Często okazuje się, że odpowiednia szkoła pomaga nam w realizacji naszych pasji. Warto zatem rozejrzeć się za odpowiednim instytutem dla naszych dzieci. Szkoła podstawowa w (...)

Opublikowany przez Jarek | 2018/02/03

Odpowiednia szkoła

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, psychoterapia, szkoła, terapia

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej (...) Zaburzenia emocjonalne, zarówno te wynikające z przebytych traumatycznych przeżyć jak i te, które rodzą się raz na skutek niedoborów pewnych substancji w mózgu lub zostały w nas ukształtowane przez wychowanie, to problemy z którymi nie łatwo poradzić sobie w pojedynkę. W zasadzie najczęściej jest to niemożliwe, a problem z upływem lat się (...)

Opublikowany przez Franciszek Branicki | 2017/09/05

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Szkolenia w branży IT

Artykuły wg słów kluczowych: amazon, aws, edukacja, it, kształcenie, szkoła

Szkolenia w branży IT (...) inwestycja, na jaką mogliśmy się zdecydować. Dlatego nie warto marnować czasu na czynności, które nie przynoszą nam realnych korzyści, ani teraz, ani w przyszłości. Warto skoncentrować się na tym, co jest ważne dla nas i dla naszego rozwoju. Jeśli wiążemy naszą przyszłość z komputerami i szeroko (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2017/07/11

Szkolenia w branży IT

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, szkoła

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą? (...) wokalne warto zacząć jak najwcześniej. Oczywiście, śpiewać dla przyjemności można w każdym wieku, ale jeśli chciałoby się to robić zawodowo, powinno się rozwijać zdolności od najmłodszych lat. Na początkowych zajęciach uczniowie dowiedzą się, jak rozluźnić aparat śpiewu, by się nie usztywniać i swobodnie wydobywać kolejne dźwięki. Nauczyciel sprawdzi też skalę głosu, który ma (...)

Opublikowany przez Jarek | 2015/07/13

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Wszechobecność angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Wszechobecność angielskiego (...) Takie języki również znajdują coraz szersze zastosowanie – w księgarniach bez większych problemów można znaleźć choćby mangę w języku japońskim, zaś produkty z Chin często opatrzone kilkoma znaczkami z tamtejszego języka aż nazbyt często bywają nieodłączną częścią naszego życia. Wszystko to sprawia, że dziś języków obcych uczymy się coraz częściej.Jeżeli chodz o język angielski szkolenia dla (...)

Opublikowany przez Jarek | 2014/11/10

Wszechobecność angielskiego

Polskie szkolnictwo na zakręcie

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, szkolenia

Polskie szkolnictwo na zakręcie (...) zajęć interdyscyplinarnych, ciekawych, angażujących nowoczesną technologię. Nudne wykłady tematyczne przegrywają z grami komputerowymi czy internetem i nic w tym dziwnego, że nie są atrakcyjne dla kilkunastolatka. Lekcje przygotować trzeba więc w taki sposób, by treści łatwo dało się przełożyć na język współczesnej młodzieży — dynamiczny, oryginalny i swobodny.Dobre rady radami, ale cóż począć, kiedy większość polskich placówek boryka się z problemami finansowymi? Środków brak nawet na podstawowe, statutowe cele szkół, a co dopiero mówić o cyfrowych tablicach, rzutnikach czy wycieczkach krajoznawczych? Pewnym wyjściem są okresowe akcje regionalne lub krajowe programy typu „szkoła z klasą". Klasowe przedsięwzięcia (...)

Opublikowany przez Janusz | 2014/08/29

Polskie szkolnictwo na zakręcie

Matura to bzdura

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, matura, szkolenia

Matura to bzdura (...) wiemy, jak powinna wyglądać taka praca, to warto zapoznać się najpierw z wzorcowymi pracami.Oszczędność czasu, stresu i pieniędzy to tylko niektóre, najbardziej oczywiste zalety tego rozwiązania. Jest ich jednak znacznie więcej. Format w jakim trzeba zdać egzamin dojrzałości z języka polskiego denerwuje wielu uczniów. Zdaniem dużej ilości osób - jest bez sensowny. Prezentacja maturalna w praktyce nie ma nic (...)

Opublikowany przez Agatka | 2014/03/19

Matura to bzdura

Poszerzanie kompetencji zawodowych

Artykuły wg słów kluczowych: księgarnia, kształcenie, szkoła, szkolenia, wydawnictwo

Poszerzanie kompetencji zawodowych (...) stać się dla nas kartą wstępu do najlepszych przedsiębiorstw. Warto o tym pomyśleć zwłaszcza w kontekście edukacji językowej. Tutaj pomoc można znaleźć w postaci serwisu www.prestonschool.pl.Aktualnie posiadanie umiejętności w zakresie posługiwania się przynajmniej jednym językiem obcym jest niemalże niepisanym wymogiem. Edukacja w tym zakresie rozpoczyna się już od przedszkola i jest kontynuowana na poszczególnych, dalszych etapach nauki, (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2013/12/21

Poszerzanie kompetencji zawodowych

Szkolenia firmowe

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, szkolenia, wykształcenie

Szkolenia firmowe (...) Nie obronią się w Szczecinie również szkolenia zamknięte, choć w tym przypadku planowany spadek powinien być nieco mniejszy, bo jedynie o %. Czy jest to rozumowanie właściwe? Niekoniecznie. Wydatki firm w Szczecinie wydawane wcześniej na szkolenia zostaną zredukowane o co najmniej procent. Pewne jest za to, że słabsza sytuacja ekonomiczna firm nie będzie miała większego wpływu na szkolenia Szczecin wewnętrzne w organizacjach, ponieważ te są finansowe w postaci wynagrodzeń dla pracowników przedsiębiorstwa. Kryzys gospodarczy, który zbliża się do Polski szybkimi krokami, sprawi, (...)

Opublikowany przez Justyna | 2012/11/15

Szkolenia firmowe

Angielski dla początkujących

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, wykształcenie

Angielski dla początkujących (...) doświadczenie - od niespełna lat na rynku, skuteczna i nowoczesna metodyka - dostosowana do wieku, poziomu i sposobu percepcji słuchaczy, autoryzowane centrum egzaminacyjne - Guilds - City i LCCI, audyt postępów w nauce - przeprowadzanie okresowych egzaminów i testów, obcowanie z kulturą angielską, cyber-cafe i sala komputerowa, kursy dla wszystkich - angielski dla przedszkolaków, angielski dla dorosłych, angielski dla firm, angielski dla studentów, angielski Kraków dla młodzieży oraz angielski dla instytucji i firm, powiązanie nauki z przyjemnością - filmoteka i biblioteka anglojęzyczna (...)

Opublikowany przez Justyna | 2012/11/08

Angielski dla początkujących

Nauka języka angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkoła

Nauka języka angielskiego (...) Relewantne są kwalifikacje naszych przyszłych lektorów. Wymagane są przygotowanie metodyczne lub pomoce dydaktyczne. Dodatkowym atutem są możliwości praktykowania języka podczas dodatkowych lekcji. To relewantne gdy idziemy się na kursy języka angielskiego czy innego języka obcego. Znajomość języków obcych to teraz stan zrozumiały. Szczególnie gdy marzymy o karierze w międzynarodowej firmie. Jednak myśl o pracowaniu w korporacji i pracy w międzynarodowym towarzystwie. To tylko jeden z motywatorów do nauki języka obcego. Ludzie uczą się języków by zdobyć satysfakcjonującą pracę. Szkoły angielskiego mają w swojej ofercie angielski w pracy lub angielski dla firm. Studenci przyswajają wiedzę z języka obcego by wyjechać na jakiś program wymiany studenckiej do państwa. Dzięki temu ucząc się można (...)

Opublikowany przez Jarek | 2012/08/26

Nauka języka angielskiego