Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Praca w zespole

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, szkoła, szkolenia

Praca w zespole (...) Mają duże znaczenie nie tylko dla jakości pracy osoby, ale także dla jej samooceny oraz tego, jak spostrzegają ją inni. Jednak oprócz tego, warto by szkolenie biznesowe zawierało też rozwój cech wspólnotowych.Szkolenia miękkie to szkolenia, które pozwalają ludziom nauczyć się współpracy i prawidłowej komunikacji. Uwrażliwiają one uczestników na cechy dobrej pracy zespołowej. Kierownik może na przykład nauczyć się, jak zażegnać konflikt w swoim zespole. Ludzie nie są maszynami i (...)

Opublikowany przez Janusz | 2016/04/24

Praca w zespole

Wszechobecność angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Wszechobecność angielskiego (...) firm są dziś absolutnie na porządku dziennym. Wielu ludzi decyduje się też na angielski w Anglii – kursy językowe w Anglii umożliwiają im jeszcze dokładniejsze poznanie języka oraz lepsze opanowanie płynności mowy i rozumienia ze słuchu w tym języku. Jest to nieodzowne zwłaszcza w sytuacji, gdy w pracy mamy często do czynienia z kontrahentami z całego świata. Najprawdopodobniej bowiem będziemy porozumiewa się (...)

Opublikowany przez Jarek | 2014/11/10

Wszechobecność angielskiego

Edukujemy do matury

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Edukujemy do matury (...) Tysiącom uczniom gimnazjów, którzy czują potrzebę lub chęć dokształcania się przed egzaminem maturalnym z wybranych przedmiotów wychodzą na przód firmy, szkoły i osoby prywatne oferujące kursy maturalne. Kursy przygotowawcze do matury mogą być przeprowadzane z różnych przedmiotów, zależnie od potrzeb ucznia. Kursy maturalne można rozpocząć już na dwa lata przed egzaminem maturalnym, co jest dobrą praktyką, z tego względu, że nasza głowa nie zostanie obarczona naraz ogromną ilością wiedzy a za to (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2013/09/18

Edukujemy do matury