Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Odpowiednia szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, podstawówka, szkoła, toruń

Odpowiednia szkoła (...) Toruniu może okazać się wspaniałym wyborem. Oprócz odpowiedniego sprzętu i wykwalifikowanych nauczycieli, ważne jest również to, aby wszystkie dzieci pochodziły z dobrych i kulturalnych rodzin. Szkoła bowiem jak najbardziej wychowuje dzieci, ale prawdą jest, że kulturę i dobre wychowanie młodzież wynosi z domu rodzinnego. Obserwując zachowanie (...)

Opublikowany przez Jarek | 2018/02/03

Odpowiednia szkoła

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, psychoterapia, szkoła, terapia

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej (...) nasila. Niekiedy bywa konieczna farmakoterapia, ale warto również skorzystać z rozwiązania, jakim jest psychoterapia grupowa. Jakie korzyści możemy z niej odnieść? Wsparcie i nauka radzenia sobie z rzeczywistością Dobry psychoterapeuta z Zabrza, czy też z innego miasta, w taki sposób pokieruje grupą, że jego ingerencja będzie tak naprawdę (...)

Opublikowany przez Franciszek Branicki | 2017/09/05

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Sposób na rozwój osobisty

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkolenia

Sposób na rozwój osobisty (...) Każdy z nas powinien regularnie stawiać na rozwój osobisty. To właśnie dzięki niemu zdobywamy siłę i motywację do działania. A im więcej robimy, tym lepiej dla nas. Możemy wtedy pozwolić sobie na efektywną pracę, która zapewni nam wyższe zyski. Zanim jednak zaczniemy tak działać, dowiedzmy się, w jaki sposób zadbać o swój rozwój osobisty. Pomoże nam w tym dobry coach.Taki trener na pewno dostarczy nam wielu, cennych informacji. Dzięki niemu lepiej zapoznamy się ze sobą. Dowiemy się, skąd brać motywację do wykonywania ciężkich zadań. A często narzekamy właśnie na brak takiej motywacji. Na szczęście szybko możemy ją odzyskać. Wystarczy, że zaczniemy skupiać się na tym, co możemy osiągnąć za pomocą poszczególnych działań. Już sama wizualizacja efektów powinna zmotywować nas do pracy. Dlatego (...)

Opublikowany przez Justyna | 2015/11/02

Sposób na rozwój osobisty

Edukujemy do matury

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Edukujemy do matury (...) wszystko będzie dobrze rozłożone w czasie. Pamiętajmy przecież, że do prawidłowego i dobrego przyswajania wiedzy potrzeba również odpoczynku. Najczęściej wybieranym przez uczniów jest kurs maturalny z języka obcego. Wiele osób mimo zdobytej przez lata wiedzy chce doszkolić się i pogłębić wiedzę z danego języka.Każdy kurs przygotowawczy do matury obejmuje zakres nauki teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych. Dobrze prowadzone kursy powinny mieć różnego rodzaju krótkie sprawdziany z omawianego wcześniej (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2013/09/18

Edukujemy do matury

Jakość w firmie

Artykuły wg słów kluczowych: iso, nauka, szkoła, szkolenia

Jakość w firmie (...) zamieściliśmy szkolenia oraz kursy, których funkcją jest zapoznanie uczestników oraz słuchaczy z rolą, jaką może zapewnić zarządzanie jakością w obniżaniu kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Należą do nich organizowane we współpracy z firmą Staufen Polska kursy: Zarządzanie jakością procesów biznesowych w czasie dekoniunktury i W jaki sposób w średnich oraz małych firmach (...)

Opublikowany przez Agatka | 2012/11/14

Jakość w firmie

Nauka języka angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkoła

Nauka języka angielskiego (...) zwiedzić Europę. Jak dosadnie rzecze polskie przysłowie: przyjemne z pożytecznym. Przed wyborem szkoły języka angielskiego powinno się upewnić się czy szkoła angielskiego prowadzi systematyczną ocenę postępów w nauce. Kiedy klarownie jesteśmy informowani o swoich poczynaniach czy brakach, to szybciej idziemy do dalszych etapów lub lepiej sobie radzimy. Istotne jest wyjątkowe podejście do studenta. Najczęściej popularny bywa język angielski lecz uczymy się również języka rosyjskiego lub języka niemieckiego czy języka francuskiego. Nieliczni postanawiają uczyć się języków arabskich oraz orientalnych. By rozpocząć naukę języka rosyjskiego należy przeszukać rynek szkół językowych i wybrać tą najlepszą, która oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego i niemieckiego. Na rynku są różne (...)

Opublikowany przez Jarek | 2012/08/26

Nauka języka angielskiego