Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


To już nie snobizm

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja domowa we Wrocławiu, niepubliczna szkoła podstawowa, prywatna szkoła podstawowa

To już nie snobizm (...) tradycyjnego formatu nauczania, to jednak nie da się zaprzeczyć stwierdzeniu, że nauka w prywatnej szkole niesie za sobą dużo korzyści. Prywatna szkoła podstawowa jest na pewno miejscem, gdzie nasza pociecha będzie miała większe szanse nauczyć się określonego materiału edukacyjnego, przewidzianego w programie nauczania, niż w tradycyjnej szkole państwowej, gdzie uczęszcza znacznie więcej dzieci oraz podejście do ucznia jest mniej dokładne i skupione na nim samym niż w przypadku szkół niepublicznych. Niepubliczna szkoła podstawowa (mowa tu (...)

Opublikowany przez Janusz | 2017/11/28

To już nie snobizm