Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Odpowiednia szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, podstawówka, szkoła, toruń

Odpowiednia szkoła (...) rodziców dzieciaki mogą się dużo nauczyć. Warto zatem jako rodzic uważać na to jak prowadzi się dom, spędza wolny czas i przede wszystkim warto wytrenować w sobie odpowiedni sposób wysławiania się.Wulgaryzmy, przekleństwa i agresja nie prowadzą do niczego dobrego. Odpowiednia szkoła to decyzja na lata, warto zatem nie podejmować jej pochopnie. (...)

Opublikowany przez Jarek | 2018/02/03

Odpowiednia szkoła

Edukacja domowa a szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, podstawówka, szkoła, szkoła podstawowa, szkolenia, wykształcenie

Edukacja domowa a szkoła (...) nauki.. Dla wielu rodziców jest to wyjątkowo trudna decyzja. Na samodzielną naukę nie wszyscy mogą sobie pozwolić, zatem większość zdecyduje się na edukację w szkole publicznej lub prywatnejPowinno dokładnie przyjrzeć się w jakiej atmosferze będą się uczyły dzieciaki, by w późniejszym czasie nic nas nie (...)

Opublikowany przez Jacek | 2013/08/16

Edukacja domowa a szkoła