Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Krzysztof | 2013/12/21

Poszerzanie kompetencji zawodowych
Z pewnością, zdaniem każdego pracodawcy, idealny pracownik to taki, który posiada potrzebę nieustannego rozwoju.

Paradoksalnie pracodawcy rekrutujący na różne stanowiska nie poszukują osób które wiedzą i umieją wszystko, ale takich, które potrafią się wszystkiego nauczyć, niezależnie od tego jaki jest ich początkowy stan wiedzy czy doświadczenia. Wykazanie więc chęci i zapału do nauki oraz uczestnictwa w szkoleniach jest elementem, który może stać się dla nas kartą wstępu do najlepszych przedsiębiorstw. Warto o tym pomyśleć zwłaszcza w kontekście edukacji językowej. Tutaj pomoc można znaleźć w postaci serwisu www.prestonschool.pl.

Aktualnie posiadanie umiejętności w zakresie posługiwania się przynajmniej jednym językiem obcym jest niemalże niepisanym wymogiem. Edukacja w tym zakresie rozpoczyna się już od przedszkola i jest kontynuowana na poszczególnych, dalszych etapach nauki, dzięki czemu przy zachowaniu odpowiedniego poziomu, maturzysta biegle posługuje się wybranym językiem.

Pomocami przeznaczonymi do tego celu w szkołach są podręczniki do angielskiego. Każdy nauczyciel czy też przedstawiciel władz szkoły ustala spośród dostępnych w programie propozycji, która z książka do angielskiego będzie stanowiła jego podstawowy przedmiot do pracy z uczniami. Jest to często dla nauczyciela kwestia dowolna, dlatego wybiera ten podręcznik, który najbardziej odpowiada jego preferencjom. Książki do nauki angielskiego obejmują jednak różne grupy. Wśród nich oprócz tych przeznaczonych do nauki w szkołach państwowych, prywatnych i językowych, znajdują się również takie, które z powodzeniem mogą wykorzystywać osoby uczące się samodzielnie tego języka. Wachlarz dostępnych pozycji jakie posiada każda księgarnia językowa jest więc imponujący, a rozpiętość cenowa w tym zakresie stanowi element bardzo znaczący. Dlatego też istnieje pełna możliwość, aby każdy znalazł odpowiedni dla siebie zestaw podręczników, czy też książkę do nauki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także szkoły językowe oferujące angielski dla firm. Najszerszą ofertę posiada Warszawa. Wielu uczniów wybiera bowiem inny język niż angielski i po zakończeniu edukacji muszą nadrobić braki w tym zakresie, stąd zainteresowanie nauka w późniejszym wieku.

Fotorelacja


szkolenia
szkoła
kształcenie
wydawnictwo
księgarnia