Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


To już nie snobizm

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja domowa we Wrocławiu, niepubliczna szkoła podstawowa, prywatna szkoła podstawowa

To już nie snobizm (...) Zapisywanie dzieci do prywatnych szkół często wiązało się z licznymi kontrowersjami, jakie krążyły wokół tego sposobu edukacji. Niektórym zarzucano nieuzasadniony snobizm wynikający z separacji klasowych poprzez umieszczenie dzieci w prywatnych placówkach edukacyjnych oraz niepotrzebne ponoszenie kosztów za uczestnictwo w tym formacie nauczania. Jak to zwykle bywa, medal ma dwie strony. Mimo, iż umieszczenie naszego dziecka w prywatnej szkole może na pierwszy rzut oka rodzić wątpliwości co do niepotrzebnego odcinania się od ogółu społeczeństwa korzystającego z (...)

Opublikowany przez Janusz | 2017/11/28

To już nie snobizm