Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Justyna | 2015/11/02

Sposób na rozwój osobisty
Każdy z nas powinien regularnie stawiać na rozwój osobisty.

To właśnie dzięki niemu zdobywamy siłę i motywację do działania. A im więcej robimy, tym lepiej dla nas. Możemy wtedy pozwolić sobie na efektywną pracę, która zapewni nam wyższe zyski. Zanim jednak zaczniemy tak działać, dowiedzmy się, w jaki sposób zadbać o swój rozwój osobisty. Pomoże nam w tym dobry coach.

Taki trener na pewno dostarczy nam wielu, cennych informacji. Dzięki niemu lepiej zapoznamy się ze sobą. Dowiemy się, skąd brać motywację do wykonywania ciężkich zadań. A często narzekamy właśnie na brak takiej motywacji. Na szczęście szybko możemy ją odzyskać. Wystarczy, że zaczniemy skupiać się na tym, co możemy osiągnąć za pomocą poszczególnych działań. Już sama wizualizacja efektów powinna zmotywować nas do pracy. Dlatego właśnie taki coaching jest bardzo ważny. Przyda się on nam również, jeśli sami musimy zarządzać większą grupą osób. To właśnie dlatego właściciele dużych firm często korzystają z usług osobistych trenerów. Dzięki nim dowiemy się, jak zwrócić uwagę innych osób na to, co mamy do powiedzenia. Nauczymy się wielu, cennych sztuczek i trików. A to one pozwolą nam lepiej prowadzić większą grupą osób.

Na szczęście już każdy z nas może wybrać się na takie warsztaty coachingowe. Są one prowadzone w wielu szkołach. Niektóre lekcje są dostępne dla każdego i możemy z nich skorzystać całkowicie za darmo. Jeśli jednak chcemy nieco bardziej popracować nas swoim rozwojem osobistym, zapiszmy się na indywidualny kurs do danego trenera osobistego. Taki coaching Gdańsk przyniesie nam mnóstwo korzyści i nowej wiedzy.

Fotorelacja


nauka
szkolenia