Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Odpowiednia szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, podstawówka, szkoła, toruń

Odpowiednia szkoła (...) Dobrą opcją jest również rozważenie wybrania szkół prywatnych. Dokładnie rzecz ujmując prywatne szkoły podstawowe już od najmłodszych lat kształtują charakter naszych dzieci i nakierowują je na odpowiednie tory rozwoju. W prywatnych szkołach istnieje wiele dodatkowych zajęć, które pomagają dzieciom poznać swoje upodobania. Nie bójmy się (...)

Opublikowany przez Jarek | 2018/02/03

Odpowiednia szkoła

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, psychoterapia, szkoła, terapia

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej (...) na terapię grupową zmaga się z własnymi problemami, wynikającymi z konkretnych przyczyn, jednakże mechanizmy radzenia sobie z takimi problemami są zwykle podobne. Podczas psychoterapii wykonywane są również zadania, które pomagają w codziennym życiu pokonywać problemy, stwarzane przez zaburzenia emocjonalne. Gdzie znaleźć psychoterapeutę, który (...)

Opublikowany przez Franciszek Branicki | 2017/09/05

Dlaczego warto skorzystać z psychoterapii grupowej

Szkolenia w branży IT

Artykuły wg słów kluczowych: amazon, aws, edukacja, it, kształcenie, szkoła

Szkolenia w branży IT (...) Każdy z nas chce się rozwijać na różnych płaszczyznach. Dla jednych jest to rozwój osobisty, dla innych zawodowy, jeszcze ktoś inny realizuje się jako mama czy tata - rozwijając bez końca umiejętność zdobywania się na kompromis. W każdym razie nikt z nas nie chce żyć bez celu. Dla tych, dla których (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2017/07/11

Szkolenia w branży IT

Praca w zespole

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, szkoła, szkolenia

Praca w zespole (...) nie jest powiedziane, że umiejętność wykonywania pracy zapewni im idealną produktywność. Czasami zła atmosfera - kłótnie, obawianie, zawiść w zespole - sprawia, że nie da się wykorzystać całego posiadanego przez członków zespołu potencjału. Szczególnie wtedy warto, żeby lider zespołu znał choćby jedno skuteczne narzędzie trenerskie‎, które pozwoli zażegnać kryzys i umocnić zespół.Coraz częściej docenia się szkolenia miękkie jako sposób na nauczenie pracowników, jak (...)

Opublikowany przez Janusz | 2016/04/24

Praca w zespole

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, szkoła

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą? (...) Marzeniem wielu dzieci jest kariera wokalna, która umożliwi im występy na scenach całego świata. W końcu sama myśl o wiwatujących tłumach i burzy oklasków motywuje do działań, mających zbliżać potencjalne gwiazdy do upragnionego celu. Jednak, nie należy zapominać, że nauka wymaga sporo regularnej pracy, dlatego też nieocenioną pomocą okażą się profesjonalne lekcje śpiewu.Pierwsze próby (...)

Opublikowany przez Jarek | 2015/07/13

Chcesz zostać profesjonalnym wokalistą?

Poszerzanie kompetencji zawodowych

Artykuły wg słów kluczowych: księgarnia, kształcenie, szkoła, szkolenia, wydawnictwo

Poszerzanie kompetencji zawodowych (...) dzięki czemu przy zachowaniu odpowiedniego poziomu, maturzysta biegle posługuje się wybranym językiem.Pomocami przeznaczonymi do tego celu w szkołach są podręczniki do angielskiego. Każdy nauczyciel czy też przedstawiciel władz szkoły ustala spośród dostępnych w programie propozycji, która z książka do angielskiego będzie stanowiła jego podstawowy przedmiot do pracy z uczniami. Jest to często dla nauczyciela kwestia dowolna, dlatego wybiera ten (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2013/12/21

Poszerzanie kompetencji zawodowych

Edukacja domowa a szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, podstawówka, szkoła, szkoła podstawowa, szkolenia, wykształcenie

Edukacja domowa a szkoła (...) zdziwiło. Najlepiej jest również osobiście obejrzeć szkołę, do której wyślemy naszego maluszka.Wybierając sposób edukacji warto się podpierać uwagami znajomych i specjalistów. Tego typu komentarze bywają bezcenne, ponieważ pozwalają dokonywać nam wyboru z pełniejszą świadomością i czystym sumieniem. (...)

Opublikowany przez Jacek | 2013/08/16

Edukacja domowa a szkoła

Jakość w firmie

Artykuły wg słów kluczowych: iso, nauka, szkoła, szkolenia

Jakość w firmie (...) zarządzać jakością procesów biznesowych? prowadzone wspólnie z firmą Intelligent Management Solutions i szkolenia: Organizacja miejsca pracy - System 5S, Warsztaty The World Class Manufacturing System, Wprowadzenie do strategii Six Sigma. Najnowsza oferta szkoleniowa Akademii Dekra Solutions została poszerzona m.in. o szkolenie: Auditor Wiodący ISO 9001:2008, praktyczne wdrażanie systemu (...)

Opublikowany przez Agatka | 2012/11/14

Jakość w firmie

Nauka języka angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkoła

Nauka języka angielskiego (...) Relewantne są kwalifikacje naszych przyszłych lektorów. Wymagane są przygotowanie metodyczne lub pomoce dydaktyczne. Dodatkowym atutem są możliwości praktykowania języka podczas dodatkowych lekcji. To relewantne gdy idziemy się na kursy języka angielskiego czy innego języka obcego. Znajomość języków obcych to teraz stan zrozumiały. Szczególnie gdy marzymy o karierze w międzynarodowej firmie. Jednak myśl o pracowaniu w korporacji i pracy w międzynarodowym towarzystwie. To tylko jeden z motywatorów do nauki języka obcego. Ludzie uczą się języków by zdobyć satysfakcjonującą pracę. Szkoły angielskiego mają w swojej ofercie angielski w pracy lub angielski dla firm. Studenci przyswajają wiedzę z języka obcego by wyjechać na jakiś program wymiany studenckiej do państwa. Dzięki temu ucząc się można (...)

Opublikowany przez Jarek | 2012/08/26

Nauka języka angielskiego