Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Szkolenia oraz certyfikaty

Artykuły wg słów kluczowych: certyfikaty i szkolenia dla pracowników, szkolenia dla pracowników budowlanych, szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem żywności

Szkolenia oraz certyfikaty (...) korzyści dla rozwoju firmy lub też osoby fizycznej. Szkolenia możemy równie dobrze odbywać stacjonarnie, ale są też organizowane szkolenia online. Jednak korzyści płynące ze szkolenia stacjonarnego są lepsze, ponieważ skupiamy się na danym temacie, jesteśmy lepiej wdrożeni w nowe informacje oraz odbywają się one w trakcie godzin pracy, przez co nie musimy się martwić o to, że kolejny weekend spędzimy w sali ucząc się nowych rzeczy. Wyróżniamy różne typy szkoleń, są to m.in. szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem żywności czy też szkolenia dla pracowników budowlanych (...)

Opublikowany przez Jacek | 2018/06/12

Szkolenia oraz certyfikaty