Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Justyna | 2012/11/15

Szkolenia firmowe
Nie obronią się w Szczecinie również szkolenia zamknięte, choć w tym przypadku planowany spadek powinien być nieco mniejszy, bo jedynie o %.

Czy jest to rozumowanie właściwe? Niekoniecznie. Wydatki firm w Szczecinie wydawane wcześniej na szkolenia zostaną zredukowane o co najmniej procent. Pewne jest za to, że słabsza sytuacja ekonomiczna firm nie będzie miała większego wpływu na szkolenia Szczecin wewnętrzne w organizacjach, ponieważ te są finansowe w postaci wynagrodzeń dla pracowników przedsiębiorstwa. Kryzys gospodarczy, który zbliża się do Polski szybkimi krokami, sprawi, iż w okresie zapotrzebowanie firm na szkolenia unijne znacznie spadnie. Badania amerykańskiej firmy Bersin Associates dowodzą, iż daleko pokaźniejsze zyski dla organizacji może przynieść coaching Szczecin nakierowany na rozwijanie przywództwa. W czasie stagnacji istnieje w Szczecinie ogólne przeświadczenie, że redukowanie wydatków może być przeprowadzane we wszystkich działach oprócz działu sprzedaży i zarządzania, ponieważ to właśnie te działy przyczyniają się w sposób najbardziej bezpośredni do generowania zysków i przychodów przez firmy. Redukcja dotknie przede wszystkim takie rodzaje szkoleń w Szczecinie jak: szkolenia Szczecin językowe, szkolenie zamknięte, szkolenia dla firm Szczecin, szkolenie otwarte, szkolenia biznesowe Szczecin, kursy zawodowe i wiele innych. Szczecin czekają słabe czasy dodatkowo także jeśli chodzi o szkolenia otwarte. Popyt na tego typu szkolenie obniży się przynajmniej średnio o %. Nie są zatem zagrożone szkolenia z technik sprzedaży. Duża grupa managerów od zarządzania zasobami ludzkimi już bije na alarm, że należy się przygotować na ciężkie czasy. Uszczerbek odniesie praktycznie baza szkoleń każdego przedsiębiorstwa.


 • Profi Biznes Group Sylwia Majewska

  ul. Niedziałkowskiego 24,
  71-410 Szczecin,
  tel. 91 453 01 55,
  biuro@profibiznesgroup.pl

  http://www.szkolenia-treningi.pl

Fotorelacja


szkolenia
kształcenie
wykształcenie