Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Jacek | 2018/06/12

Szkolenia oraz certyfikaty
Szkolenia pracowników są dobrym sposobem na poprawę kompetencji, oraz wiedzy na dany temat.

Dzięki kursom możemy podnieść jakość wykonywanej pracy, co przekłada się na lepsze opinie w środowisku oraz wpływa na lepszy rozwój firmy, czy też na ich wzajemne relacje.
Szkolenia są również zielonym światłem dla pracownika, że jest on traktowany poważnie w swojej firmie, a nie ma nic lepszego dla pracodawcy niż dbanie o wizerunek firmy oraz pracownika lub pracowników. 
Głównym celem szkolenia jest przygotowanie lub podniesienie kwalifikacji na danym stanowisku, są z tego również duże korzyści dla rozwoju firmy lub też osoby fizycznej. Szkolenia możemy równie dobrze odbywać stacjonarnie, ale są też organizowane szkolenia online. 

Jednak korzyści płynące ze szkolenia stacjonarnego są lepsze, ponieważ skupiamy się na danym temacie, jesteśmy lepiej wdrożeni w nowe informacje oraz odbywają się one w trakcie godzin pracy, przez co nie musimy się martwić o to, że kolejny weekend spędzimy w sali ucząc się nowych rzeczy. Wyróżniamy różne typy szkoleń, są to m.in. szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem żywności czy też szkolenia dla pracowników budowlanych oraz wiele, wiele innych. 
Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik dostaje do swoich rąk certyfikat ukończenia kursu. Certyfikaty i szkolenia dla pracowników dostępne na stronie firmy dekra są bardzo przydatnym sposobem, by móc przedstawić je w swoim liście motywacyjnym w trakcie szukania nowej pracy. Pracodawca patrząc na taki certyfikat jest pewien, że osoba starająca się na dane stanowisko ma wiedzę do wykorzystania, oraz jest dostosowana do pracy na danym stanowisku.
Dowiedz się więcej na https://szkolenia.dekra.pl/szkolenie/pelnomocnik-zintegrowanych-systemow-zarzadzania-bezpieczenstwem

Fotorelacja


szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem żywności
szkolenia dla pracowników budowlanych
certyfikaty i szkolenia dla pracowników