Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Krzysztof | 2017/07/11

Szkolenia w branży IT
Każdy z nas chce się rozwijać na różnych płaszczyznach.

Dla jednych jest to rozwój osobisty, dla innych zawodowy, jeszcze ktoś inny realizuje się jako mama czy tata - rozwijając bez końca umiejętność zdobywania się na kompromis. W każdym razie nikt z nas nie chce żyć bez celu.

Dla tych, dla których ważny jest rozwój zawodowy przydatne mogą się okazać wszelkiego rodzaju kursy doszkalające. A konkretnie co dają szkolenia specjalistyczne można się przekonać kończąc jeden z nich. Otóż pracodawcy bardzo często zwracają uwagę na to, czy kandydat na pracownika ich firmy rozwija się i pogłębia wiedzę zdobytą na studiach i w pracy czy też „spoczywa na laurach” i odcina przysłowiowe kupony. Dla informatyków i ludzi pracujących w dziale IT bardzo ciekawe mogą okazać się szkolenia Amazon AWS - Warto sprawdzić, co oferuje ta niezwykle popularna i wciąż rozwijająca się firma. Warto dowiedzieć się czym na przykład jest amazon web services, czyli największa platforma typu „cloud", z której korzystają tacy giganci jak Pinterest, AirBnB czy NetFlix. Każde szkolenie wnosi coś innego do naszego życia zawodowego i dzięki nieustannemu rozwojowi jesteśmy widzieć więcej i szerzej.
Inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja, na jaką mogliśmy się zdecydować. Dlatego nie warto marnować czasu na czynności, które nie przynoszą nam realnych korzyści, ani teraz, ani w przyszłości. Warto skoncentrować się na tym, co jest ważne dla nas i dla naszego rozwoju. Jeśli wiążemy naszą przyszłość z komputerami i szeroko pojmowanym IT, warto zainwestować w szkolenia tematyczne. Po jakimś czasie staniemy się cennymi pracownikami, o których będą walczyć wielkie firmy. Dobrze wykorzystać to, że IT od jakiegoś czasu jest najprężniej rozwijającą się branża na rynku!
Dowiedz się więcej na stronie: https://academy.techdata.com/pl/training/

Fotorelacja


szkoła
edukacja
kształcenie
amazon
it
aws