Publikacje

Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Opublikowany przez Karolina | 2018/05/15

Szkolenie ADR
Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat mogą zostać kierowcami.

Jednak, aby się tak stało konieczne jest ukończenie odpowiednich kursów, które nam na to pozwalają. 
Kluczowym elementem jest znalezienie odpowiedniego dla siebie ośrodka. Szkoła jazdy to miejsce, gdzie znajdziemy różne oferty, w różnych cenach, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. 
Obejmują podstawowe szkolenia, ale także doszkalające. Podstawowym kursem jest prawo jazdy kat.B. Składa się ono z części teoretycznej, oraz praktycznej. Wówczas ważna jest nauka jazdy, która pozwala nam na zdobycie odpowiednich kwalifikacji. Po jej ukończeniu możemy próbować dalej swoich sił, zdobywając inne kursy, np. prawo jazdy kat. C+E. Pozwala nam to na jazdę dużym samochodami, nawet TIR-ami, z naczepami, przyczepami. 
Ciekawym rozwiązaniem są także szkolenia ADR, organizowane w szkołach jazdy. Cały zestaw pozwala nam na zdobycie zawodu zawodowego kierowcy. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, ze względu na wysokie wynagrodzenia, a także bardzo dużą liczbę ofert pracy. jednak czym jest szkolenie ADR? Warto dodać, że dzieli się on na kilka części: wstępne, specjalistyczne, oraz doszkalające. jest to pewnego rodzaju kurs, który umożliwia nam międzynarodowy przewóz materiałów niebezpiecznych. 
Na spotkaniach oczywiście dowiadujemy się jakie zasady nas obejmują, jak powinno wyglądać prawidłowe i specjalistyczne zabezpieczenia pojazdu, materiału. Dowiadujemy się również z jakimi niebezpieczeństwami wiąże się taka odpowiedzialność.

Fotorelacja


szkoła jazdy
nauka jazdy
szkolenia ADR