Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Oferty szkół policealnych

Artykuły wg słów kluczowych: kursy i szkoły policealne dla dorosłych, szkoły policealne we Wrocławiu, technik bhp administracja i inne kierunki

Oferty szkół policealnych (...) pracy zawodowej, bądź zainteresowaniom. Kursy i szkoły policealne dla dorosłych są zazwyczaj pozytywnie oceniane na rynku pracy bowiem pracodawca ma świadomość, iż taka osoba najczęściej ma już doświadczenie w pracy zawodowej, a ponadto wiedzę, kwalifikacje i umiejętności, których to często osobom tylko i wyłącznie po studiach brakuje. Takie szkoły to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mają ograniczony czas, nie mogą sobie pozwolić na to, aby spędzać tam codziennie (...)

Opublikowany przez Jacek | 2017/11/20

Oferty szkół policealnych