Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Oferty szkół policealnych

Artykuły wg słów kluczowych: kursy i szkoły policealne dla dorosłych, szkoły policealne we Wrocławiu, technik bhp administracja i inne kierunki

Oferty szkół policealnych (...) Szkoły takie jak policealne, czy szkoły dla dorosłych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się dokształcić, zdobyć nowe umiejętności, czy doświadczenia w danym zawodzie. Właśnie dlatego warto rozważyć rozpoczęcie nauki w szkołach policealnych. Szkoły policealne we Wrocławiu mają dosyć bogatą ofertę jeśli chodzi o kierunki, można podjąć naukę na takich jak technik bhp administracja i inne kierunki. Każdy z pewnością może znaleźć coś dla siebie, co odpowiada (...)

Opublikowany przez Jacek | 2017/11/20

Oferty szkół policealnych