Najnowsze

Specjaliści w dziedzinie finansowych systemów informatycznych firma Controlling Systems zaprasza na webinarium poświęcone zastosowaniom pakietu Eureka w rachunkowości zarządczej i wspomaganiu procesów controllingu w firmie.

Coaching zaliczany jest do interaktywnych procesów wspomagających tempo rozwoju jednostki ludzkiej. Szkoła Coachingu Metrum zaprasza na szkolenie pt. Jak zostać coachem . Termin realizacji tego projektu to 29.11.2016. Zapisy na stronie szkoły.


Edukujemy do matury

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Edukujemy do matury (...) Tysiącom uczniom gimnazjów, którzy czują potrzebę lub chęć dokształcania się przed egzaminem maturalnym z wybranych przedmiotów wychodzą na przód firmy, szkoły i osoby prywatne oferujące kursy maturalne. Kursy przygotowawcze do matury mogą być przeprowadzane z różnych przedmiotów, zależnie od potrzeb ucznia. Kursy maturalne można rozpocząć już na dwa lata przed egzaminem maturalnym, co jest dobrą praktyką, z tego względu, że nasza głowa nie zostanie obarczona naraz ogromną ilością wiedzy a za to (...)

Opublikowany przez Krzysztof | 2013/09/18

Edukujemy do matury

Edukacja domowa a szkoła

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, podstawówka, szkoła, szkoła podstawowa, szkolenia, wykształcenie

Edukacja domowa a szkoła (...) Myślisz dokąd wysłać własne dziecko na edukację jak również jak należy ukierunkować edukację malucha? Naturalnym sposobem przychodzą na myśl dwie opcje: indywidualna nauka lub prywatna szkoła podstawowa Wrocław. Propozycja placówek niepublicznych jest tutaj bogata. Szkoły oferują najróżniejsze metody (...)

Opublikowany przez Jacek | 2013/08/16

Edukacja domowa a szkoła

Szkolenia firmowe

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, szkolenia, wykształcenie

Szkolenia firmowe (...) Nie obronią się w Szczecinie również szkolenia zamknięte, choć w tym przypadku planowany spadek powinien być nieco mniejszy, bo jedynie o %. Czy jest to rozumowanie właściwe? Niekoniecznie. Wydatki firm w Szczecinie wydawane wcześniej na szkolenia zostaną zredukowane o co najmniej procent. Pewne jest za to, że słabsza sytuacja ekonomiczna firm nie będzie miała większego wpływu na szkolenia Szczecin wewnętrzne w organizacjach, ponieważ te są finansowe w postaci wynagrodzeń dla pracowników przedsiębiorstwa. Kryzys gospodarczy, który zbliża się do Polski szybkimi krokami, sprawi, (...)

Opublikowany przez Justyna | 2012/11/15

Szkolenia firmowe

Angielski dla początkujących

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, wykształcenie

Angielski dla początkujących (...) Szkoły języka angielskiego w Krakowie to wiele lat doświadczeń, kontaktów oraz spotkań. To nieprzebrana baza wiedzy, twórczej pracy i doświadczenia pracowników, jacy tworzą naszą szkołę. Dlaczego warto wybrać szkoły językowe i szkolenia językowe, kursy angielskiego oraz kursy językowe w York Kraków? Oto kilka powodów: dodatkowa pomoc w nauce - bezpłatne konsultacje lektorów tutorials i testy próbne, dynamiczne przełamanie barier w rozmawianiu - w każdej grupie lektorzy native speakers z Wielkiej Brytanii, USA i Irlandii, najwyższa jakość - prestiżowy znak jakości Pase oraz (...)

Opublikowany przez Justyna | 2012/11/08

Angielski dla początkujących